۳ میلیون بسته معیشتی به اقشار محروم فارس اهدا شد
۳ میلیون بسته معیشتی به اقشار محروم فارس اهدا شد
فرمانده سپاه فجر فارس از اهدای ۳ میلیون بسته معیشتی به اقشار محروم استان در قالب کمک‌های مومنانه خبرداد.

به گزارش مهرنما سردار یدالله بوعلی گفت: هم اکنون از ۷۰ مرکز واکسیناسیون در استان فارس ۴۰ مرکز به صورت تجمیعی با همکاری سپاه و دانشگاه‌های علوم پزشکی برپا شده و در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج فارس با ارائه ۲۰ نوع خدمت در حوزه مقابله با بیماری کرونا نقش آفرینی می‌کنند، اظهارداشت: تمام امکانات سپاه استان فارس اعم از نیروی انسانی، تجهیزات و اماکن برای کمک به کادر بهداشت و درمان، تسهیل واکسیناسیون و مقابله با بیماری کرونا بکارگیری شده اند.

وی افزود: بیمارستان مسلمین سپاه در شیراز در کنار بیمارستان مشترک نیرو‌های مسلح استان فارس به بیش از پانزده هزار بیمار به صورت بستری ثابت و موقت خدمات پزشکی و دارویی ارائه کرده اند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا امروز ۳ میلیون بسته معیشتی به اقشار محروم در قالب کمک‌های مومنانه اهدا شده است.گفت: آزادی بیش از یک هزار زندانی جرائم غیر عمد در قالب طرح نذر رهایی، اهدای ۲۰ هزار تبلت و هزاران بسته لوازم التحریر به دانش آموزان محروم، تامین کپسول اکسیژن برای بیماران با همیاری خیرین نیک اندیش و برپایی ۵ مرکز بستری موقت در شیراز و سایر شهرستان‌های فارس تنها گوشه‌ای از اقدامات برای مقابله با بیماری کرونا بوده است.

سردار بوعلی با اشاره به برپایی اولین مرکز شبانه روزی واکسیناسیون در حسینیه ثارالله علیه السلام سپاه فجر استان فارس، خاطرنشان کرد: هم اکنون از ۷۰ مرکز واکسیناسیون در استان فارس ۴۰ مرکز به صورت تجمیعی با همکاری سپاه و دانشگاه‌های علوم پزشکی برپا شده و در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : صدا و سیما