یک بازداشت و ۸ تعقیب قضایی در ممسنی
یک بازداشت و ۸ تعقیب قضایی در ممسنی
در راستای مبارزه با فساد مالی و اداری، برخی از مدیران اجرایی در شهرستان ممسنی تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

به گزارش مهرنما، به منظور اجرای فرامین مقام عظمای ولایت و بنا بر تأکید قوه قضائیه بر مبارزه گسترده و بی امان علیه فساد اداری مالی و اجرایی، سازمان بازرسی استان فارس در راستای بررسی نحوه هزینه کرد اعتبارات دریافتی در روستاهای فاقد دهیاری شهرستان ممسنی از ادارات مرتبط از جمله فرمانداری، اداره امور عشایر، اداره آبفای روستایی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان بازرسی نموده و پرونده ای با اتهامات مالی به مرجع قضایی ارسال نموده است.

تاکنون یک نفر به دلیل تخلفات مالی بازداشت و ۸ نفر از مسؤولان اداری و اجرایی شهرستان ممسنی نیز احضار شده و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

این پرونده در دادسرای ویژه کارکنان دولت در دست انجام است و مدیران و افراد احضار شده به اتهام اختلاس، جعل اسناد و تحصیل مال از طریق نامشروع، از سوی مرجع قضایی تحت تعقیب قرار گرفته اند.

برخی از افراد احضار شده که از مدیران نمونه استانی و شهرستانی در دولت سابق می‌باشند، پیش از این نیز تحت تعقیب قضایی بوده‌اند و پرونده سابق همچنان در دست بررسی است.

شهرستان ممسنی یکی از محروم‌ترین شهرستان‌های استان فارس است که برخی از روستاهای آن که به پرونده فوق نیز مرتبط است، از نعمت آب لوله کشی هم محروم مانده‌است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس