پزشک فوق تخصص قلب کودکان به دلیل ابتلا به کرونا در شیراز جان باخت
پزشک فوق تخصص قلب کودکان به دلیل ابتلا به کرونا در شیراز جان باخت
دکتر «فرح پیرویان» فوق تخصص قلب کودکان به دلیل ابتلا به کرونا در شیراز جان باخت

به گزارش مهرنما رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با انتشار پیامی، درگذشت شهادت گونه دکتر «فرح پیرویان» پزشک فوق تخصص قلب کودکان را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

انالله و اناالیه راجعون

مجموعه بهداشت و درمان استان فارس بار دیگر در مسیر پرافتخار تعالی سلامت جامعه، داغدار یکی از شایسته‌ترین فرزندان خود شد که عمر گرانبهایش را صرف نجات جان بیماران کرده و در این عرصه، تا پای جان، افتخار آفرید؛ دکتر «فرح پیرویان» پزشک فوق تخصص قلب کودکان که درگذشت شهادت گونه ایشان، جامعه پزشکی استان فارس را متالم و متأثر گرداند و ضایعه‌ای تلخ برای خانواده و عزیزان، همکاران و اعضای خانواده سلامت فارس بود.

بی شک تنها انسان‌های شایسته خداوند حتی با مرگ نیز نقشی ماندگار بر لوح دل‌ها رقم می‌زنند و دکتر پیرویان در زمره این افتخارآفرینان بود؛ پزشکی شایسته که یاد و خاطره حضور سازنده‌اش در عرصه سلامت این مرز و بوم تا همیشه جاوید و ماندگار است و مایه افتخار سربلندی جامعه سلامت ایران اسلامی که فرزندانی این چنین در بحرانی‌ترین روزها، تا خط مقدم نبرد با بیماری ایستادند.

این فقدان تلخ را به اعضای خانواده ارجمند ایشان، همکاران شریفشان و جامعه پزشکی کشور و استان صمیمانه تسلیت گفته، برای تمامی بازماندگان صبر جزیل و برای آن مرحومه، علو درجات مسالت دارم.

امیدوارم ایزد منان ایشان را از سایه پرمهر رحمت و مغفرت واسعه خویش محظوظ گردانیده و با بانو حضرت زهرا (س)، محشور گرداند.

 

انتهای پیام/