چگونه در واتساپ به کسی که ما را بلاک کرده است پیام بدهیم؟
چگونه در واتساپ به کسی که ما را بلاک کرده است پیام بدهیم؟
اگر شما هم می‌خواهید بدانید که چطور می‌توان به کسی که شما را در واتساپ بلاک کرده پیام داد، این گزارش را بخوانید.

به گزارش مهرنما فارس  به نقل از mekan0، واتساپ بدون شک یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های پیام رسانی در دنیا است. این برنامه پرکاربرد دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌ها است. حتی می‌توان در این برنامه از حالت بلاک هم درآمد.

رفع انسداد در واتساپ از طریق حذف و نصب مجدد این برنامه، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تماس با فردی است که شما را مسدود کرده است. روش دیگر این است که اگر مخاطبی در واتساپ شما را مسدود کرده است، ایجاد یک گروه به شما این امکان را می‌دهد که به او پیام دهید.

 واتساپ

البته به دلیل اینکه آن شخص شما را بلاک کرده، شما نمی‌توانید او را به گروه اضافه کنید. برای انجام این کار، به کمک و حمایت یک دوست مشترک نیاز دارید. دوست مشترک می‌تواند یک گروه در واتساپ ایجاد کند و هم شما و هم مخاطبی را که می‌خواهید به گروه اضافه کند. این ترفند به شما امکان می‌دهد در واتساپ به فردی که شما را بلاک کرده است پیام دهید. برای حفظ حریم خصوصی، می‌توانید از دوست مشترکتان درخواست کنید که پس از اینکه شما را به گروه اضافه کرد، از گروه خارج شود. البته این روش نیز ممکن است کارساز نباشد، زیرا فرد به سادگی می‌تواند از گروه خارج شود.

 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران