پیکر مدافع سلامت فرح پیرویان در شیراز تشیع شد
پیکر مدافع سلامت فرح پیرویان در شیراز تشیع شد
آئین تشییع پیکر دکتر "فرح پیرویان کازرونی"، پزشک فوق تخصص قلب اطفال که روز گذشته بر اثر ابتلا به کروناویروس، جان به جان آفرین تسلیم کرده بود، با حضور خانواده، همکاران و شماری از مسئولان، در شیراز برگزار شد.

به گزارش مهرنما صبح سه‌شنبه ۲۳ شهریور، پیکر مرحوم دکتر “فرح پیرویان” پزشک فوق تخصص قلب اطفال که در پی ابتلا به کروناویروس، جان خود را از دست داد بود از بیمارستان نمازی شیراز و با حضور شماری از اعضای خانواده و همکاران آن مرحومه و جمعی از مسئولان، برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه این آئین ضمن بیان تسلیت به واسطه این ضایعه، دکتر پیرویان را از شهدای راه سلامت و از پزشکان متعهد و با اخلاق دانشگاه خواند که سال های حیات خود را صرف خدمت به بیماران کرد.

مهرزاد لطفی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحومه دکتر پیرویان افزود: این چنین افرادی که در راه سلامت جان خود را از دست می دهند، آمرزیده هستند، چرا که زندگی آنان مملو از عشق و خدمت به همنوع است.

او با اشاره به پیگیری های روزانه اعضای ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا در خصوص سلامت دکتر پیرویان و حضور تیم پزشکی قوی برای درمان آن مرحومه، ابراز امیدواری کرد تمامی فرزندان خانواده سلامت که در این بحران، قهرمانانه در سنگر خدمت جهاد می کنند، با سلامت کامل از این روزهای بحرانی گذر کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه دانشگاه تلاش دارد تا هر چه سریع تر تمام مردم فارس را در برابر کروناویروس ایمن کند، ابراز امیدواری کرد با واکسیناسیون گسترده ای که در حال انجام است، بتوانیم هر چه زودتر کروناویروس را کنترل کنیم تا روزانه شاهد داغدار شدن خانواده ها نباشیم.

انتهای پیام/