پليس، شرور مسلح شيرازي را دستگير كرد
پليس، شرور مسلح شيرازي را دستگير كرد
جانشين فرمانده انتظامي استان گفت: روز گذشته ماموران پليس امنيت عمومي استان موفق شدند اراذل و اوباش سابقه‌دار شيراز را دستگیر کنند.

به گزارش مهرنما سردار “يوسف ملك‌زاده” بيان كرد: در پی اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر یک مورد درگیری با سلاح سرد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت و زخمي شدن يك شهروند در بلوار “سيبويه” شيراز، بررسي موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي استان در بررسي‌هاي اوليه مطلع شدند كه فردي (اراذل و اوباش سابقه‌دار) با شخص مجروح شده اختلاف شخصي داشته و پس از مشاجره لفظي با چاقو به كمر وي زده و سپس با كلت كمري آن را از ناحيه پا زخمي و متواري شده است.

جانشين فرمانده انتظامي استان تصريح كرد: ماموران با اقدامات فني و تخصصي و بهره‌گيري از شيوه‌هاي نوين پليسي مطلع شدند كه متهم در يكي از ميادين اصلي شهر در يك مغازه در حال خريد مي‌باشد كه سريعا پس از هماهنگي با مقام قضائي به محل مذكور اعزام شدند.

سردار “ملك‌زاده” خاطر نشان كرد: متهم كه متوجه حضور ماموران در محل شده بود با يك قبضه اسلحه كلت به سمت ماموران تيراندازي و قصد فرار از محل داشت كه كاركنان انتظامي جهت جلوگیری از هرگونه خطر و اتفاق برای شهروندان صحنه را حفظ و متهم را به آرامش دعوت ولي فرد مسلح اعتنایی به دستور پليس نكرد.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه ماموران با اقدامات فني و تخصصي موفق شدند اين فرد اراذل و اوباش را دستگير كنند، گفت: در بازرسي بدني از وي يك قبضه اسلحه كلت به همراه مهمات مربوطه و يك عدد چاقو كشف شد.

جانشين فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه در سوابق متهم جرايمي همچون درگیری مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، مزاحمت نوامیس، شرارت و … به چشم مي‌خورد، عنوان داشت: اين اراذل و اوباش سابقه‌دار پس از سير مراحل قانوني روانه زندان شد.

وي با اشاره به اينكه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور كار پليس فارس قرار دارد، تصريح كرد: نيروي انتظامي براي مقابله با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنيت لحظه‌اي درنگ نكرده و كساني كه بخواهند عرض اندام كنند برابر قانون با جديت با آنان برخورد مي‌كند.

 

انتهای پیام/