وحشت اهالی یک روستا از صداهایی عجیب که خواب را از آنها گرفت
وحشت اهالی یک روستا از صداهایی عجیب که خواب را از آنها گرفت
سر و صدای عجیبی که یک سال است روند زندگی عادی ساکنان را مختل کرده به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

به گزارش مهرنما به نقل از BBC، اهالی روستایی در انگلستان یک سال است با صدایی شبیه به زمزمه درگیرند و می‌گویند که  این وضعیت احساس شکنجه شدن را به آن‌ها می‌دهد.

ساکنان هولمفیلد، هالیفاکس، می‌گویند سر و صدای ناخواسته خواب را از آن‌ها گرفته و به سلامتی آن‌ها آسیب رسانده است. آن‌ها معتقدند واحد‌های صنعتی محلی می‌توانند مقصر باشند همچنین تحقیقات شورای کالدریل “منابع بالقوه زیادی” را شناسایی کرده است. روستاییان از مقامات می‌خواهند به جستجوی این صدای مرموز ادامه دهند علاوه بر این ساکنان برای اینکه جست و جو‌ها متوقف نشود ۴۰۰ امضا جمع کرده اند.

ایوان کانر که یکی از ساکنان این منطقه است در مورد درخواست آنلاین به شورای کالدریل و شورای شهر برادفورد اظهار داشت که سر و صدای مرموز بر سلامت او  تأثیر می‌گذارد. او گفت دیگران مجبورند ساعت کاری خود را به دلیل عدم استراحت تغییر دهند و بقیه نیز برای تعطیلات آخر هفته هتل رزرو می‌کنند.

سر و صدای مرموز و روستا

کانر افزود: “این موضوع مشکلاتی مانند کم خوابی، سردرد و فشار به قسمت جلوی سر، مه آلودگی ذهن، گوش درد، استرس و اضطراب را برای افراد ایجاد می‌کند و همچنین منجر به زونا گرفتن من شده است. ساکنان، نزدیک به یک سال است که نمی‌توانند در خانه خود استراحت کنند. این سر و صدا روز و شب ادامه دارد “.

به گزارش خبرگزاری محلی، یکی از اعضای شورای شهرستان در جلسه اخیر شورا گفته است که جستجو برای یافتن منبع صدا ادامه پیدا خواهد کرد. شورا با مقام‌های مناطق همجوار برای یافتن صدا همکاری می‌کند، اما صدا فقط یک منبع ندارد و مشخص شده است که برخی منابع منبع اصلی نیستند.

 

 

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران