مهار آتش سوزی در بیمارستان کرونای شیراز
مهار آتش سوزی در بیمارستان کرونای شیراز
آتش سوزی در بیمارستان علی اصغر با سرعت عمل آتش نشانان اطفا شد.

به گزارش مهرنما فارس رییس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: بیمارستان علی اصغر (ع) در خیابان مشکین فام دچار حریق شد و آتش انبار لباس‌های بیمارستانی را درگیر کرد و قبل از سرایت به سایر نقاط بیمارستان و بروز حادثه‌ای جدی به طور کامل اطفا شد.

محمد هادی قانع درباره جزییات این حادثه افزود: ساعت ۱۴ و ۵۴ دقیقه امروز یک مورد آتش‌سوزی در بیمارستان حضرت علی اصغر، خیابان مشکین فام به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز اطلاع داده شد و دو ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک و دو به همراه تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان کوتاهی به محل رسیدند.

وی در توضیح آتش سوزی بیمارستان حضرت علی اصغر ادامه داد: با مشاهده و بررسی اولیه تیم‌های اطفایی مشخص شد، ساختمان دو طبقه‌ای در محوطه بیمارستان، که محل نگهداری لباس‌های بیمارستانی بود از قسمت انبار لباس‌ها در یک اتاق ۱۶ متری واقع در طبقه دوم دچار آتش‌سوزی شده بود و خوشبختانه دود و آتش راهی به قسمت‌های دیگر و قسمتی که بیماران بودند وجود نداشت.

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: آتش‌نشانان در مدت زمان کوتاهی ضمن جست و جو جهت تخلیه کارکنان شعله‌های آتش را خاموش کردند و تخلیه دود انجام شد.

خوشبختانه مشکلی برای بیماران و کارکنان ایجاد نشده و کار در بیمارستان همانند روال عادی در حال انجام است. آتش نشانان بعد از انجام عملیات لکه گیری و کارشناسی علت این حادثه، محل را ترک کردند.

 

انتهای پیام/