مددجویان دارابی صاحب مسکن شدند
مددجویان دارابی صاحب مسکن شدند
مدیرکل کمیته امداد فارس در سفر به داراب ۱۳۶ واحد مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را در این شهرستان افتتاح کرد و تحویل خانواده‌های نیازمند داد.

به گزارش مهرنما فارس ، محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: ارزش واحد‌های مسکونی ۳۳۰ میلیارد ریال است که به همت کمیته امداد حضرت امام (ره)، خیرین؛ بنیاد مسکن استان و گروه‌های جهادی ساخته و تحویل مددجویان بدون مسکن شد.

او ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته و تخصیص اعتبارات لازم تا پایان امسال ۷۰ واحد مسکونی دیگر نیز در شهرستان داراب افتتاح می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد فارس در ادامه به اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح‌های اشتغال در داراب از جمله افزایش دو برابری تخصیص اعتبار تسهیلات اشتغال شهرستان نسبت به سال گذشته، اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها سبب رونق تولید و استقلال مالی و توانمندی مددجویان می‌شود که می‌تواند وابستگی آن‌ها به این نهاد را برطرف نماید.

بذرافشان در خصوص تامین جهزیه نوعروسان تحت پوشش و نیازمند نیز گفت: به کمک خیرین و مراکز نیکوکاری در یکسال گذشته بیش از ۱۵۵ مورد جهزیه به ارزش بیش از ۳۸ میلیارد ریال تامین و تحویل شده است.

او در این سفر ۳۰ واحد مددجویی را در بخش‌های رستاق و فورگ داراب افتتاح کرد و همچنین به صورت سرزده از چندین خانواده نیازمند که در منطقه کوهستان داراب ساکن بودند بازدید و دستورات لازم جهت تامین وسایل و لازم و ضروری برای آن‌ها صادر کرد.

بذرافشان به اشتغالزایی صورت گرفته در سال گذشته و امسال داراب نیز اشاره کرده و گفت: ۳۰۰ مورد اشتغال در سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال و پیش بینی ۶۰۰ مورد اشتغال با اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریال در اداره داراب و همچنین ۱۰۰ مورد اشتغال با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در بخش‌های رستاق و فورگ گوشه‌ای از عملکرد کمیته امداد در شهرستان داراب است.

انتهای پیام/