گزینه های سرمربی شهدای قشقایی  مشخص شد
گزینه های سرمربی شهدای قشقایی  مشخص شد
گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال شهدای قشقایی برای فصل جدید معرفی شدند.

به گزارش مهرنما مدیرعامل باشگاه شهدای قشقایی گفت: علی لطیفی، داوود مهابادی، مهرداد خادمی، مهدی رجب زاده و هادی عقیلی گزینه های اصلی سرمربیگری تیم شهدای قشقایی هستند.

نجف پور گفت: با این مربیان در حال مذاکره هستیم و بزودی سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش علی لطیفی بازیکن سابق تیم های ملی ایران و باشگاه استقلال، داوود مهابادی بازیکن سابق تیم های استقلال و فجرسپاسی و سرمربی سابق تیم های برق جدید فارس و فجرسپاسی شیراز، مهدی رجب زاده بازیکن سابق تیم های فجرسپاسی، ذوب آهن اصفهان و تیم ملی ایران و هادی عقیلی بازیکن سابق تیم های سایپا، سپاهان و تیم ملی ایران است.

گمنام ترین کاندیدای مطرح شده از سوی مدیریت باشگاه قشقایی، مهرداد خادمی است که اهل خرم آباد استان لرستان است که سابقه سرمربیگری تیم های داتیس لرستان ، نفت امیدیه ، کارون خوزستان ،استقلال اهواز و مربیگری باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز و باشگاه فوتبال صنعت نفت آبادان را در کارنامه دارد.

تیم فوتبال قشقایی شیراز از حدود یک ماه دیگر، چهارمین فصل حضور در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران را آغاز خواهد کرد.

بهترین رتبه قشقایی در این رقابت ها در همان اولین فصل حضور به دست آمد که با ۴۰ امتیاز در رتبه هشتم ایستاد. این تیم در فصل دوم با ۳۷ امتیاز چهاردهم شد و در سومین فصل نیز با وجود کسب ۵ امتیاز بیشتر، باز هم در رتبه چهاردهم قرار گرفت.

مربیانی چون مهرداد شکاری، ابراهیم طالبی، مهدی فروردین، رشید طهماسبی، رضا عنایتی و داریوش هرمزی در طول این سه فصل به عنوان سرمربی روی نیمکت قشقایی نشسته اند و باید دید هفتمین سرمربی قشقایی در لیگ یک چه کسی خواهد بود.

انتهای پیام/‌

  • منبع خبر : ایسنا