قتل هولناک ۴ مرد توسط قاتل سریالی در استان فارس
قتل هولناک ۴ مرد توسط قاتل سریالی در استان فارس
سردار “رهام بخش حبیبی”فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری یک قاتل و اعتراف وی به ۴ فقره قتل در شهرستان های فیروزآباد و شیراز خبر داد.

به گزارش مهرنما فارس، سردار رهام بخش حبیبی در تشریح این خبر اظهار داشت:در پی وقوع یک فقره قتل در مرداد ماه سال جاری در شهرستان فیروزآباد، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان وقوع آن در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیقات مأموران پلیس آگاهی شهرستان فیروزآباد در این خصوص ادامه داشت تا اینکه، گزارشی مبنی بر کشف خودرو مسروقه در شهرستان “فهرج” استان کرمان و دستگیری سارق آن واصل شد که با توجه به سرنخ های موجود، مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع با اخذ نیابت قضائی به آن شهرستان اعزام شدند.

در بررسی های تکمیلی مشخص شد فرد سارق دستگیر شده در استان کرمان همان عامل قتل در شهرستان فیروزآباد می باشد که جهت ادامه تحقیقات و سیر مراحل قانونی به این شهرستان انتقال داده شد.

سردار حبیبی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی پلیس، قاتل ۳۰ ساله به ۴ فقره قتل اعتراف کرد، گفت: این قاتل در مرداد ماه و مهر ماه سال جاری و با استفاده از سلاح گرم، یک نفر را در شهرستان شیراز و ۳ نفر دیگر را در شهرستان فیروزآباد به قتل رسانده و تعدادی احشام را از آنان به سرقت برده است.

وی با اشاره به اینکه افراد مقتول ۵۰، ۲۰، ۶۰ و ۵۷ ساله بوده اند، افزود: فرد قاتل در تحقیقات، انگیزه خود از وقوع قتل را سرقت احشام مقتولان عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به کشف ۲ قبضه اسلحه شکاری از مخفیگاه این قاتل، گفت: در این خصوص یک همدست این فرد قاتل نیز شناسایی و دستگیر شد.