فارس باید در تمامی حوزه‌ها مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد
فارس باید در تمامی حوزه‌ها مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: استان فارس باید در تمامی حوزه‌ها مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد.

به گزارش مهرنما فارس، حجت السلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در آئین تودیع و معارفه مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی فارس گفت: با توجه به توانمندی‌هایی که فارس دارد باید بیشتر از گذشته مورد توجه باشد و بودجه‌های قانونی به این استان اختصاص یابد.

او افزود: مسیری در راستای رسیدن به قله انقلاب تدوین شده و سازمان نیز در این مسیر در حال حرکت است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: استان فارس باید در تمامی حوزه‌ها، مخصوصاً در موضوع تبلیغات اسلامی سرآمد کشور باشد و اراده‌های جمعی نیز بر این اصل باشد که گره‌های فرهنگی استان باز شود.
حجت السلام والمسلمین  محمد قمی افزود: دشمنان بیش از تحرکات اقتصادی در تحرکات فرهنگی و تبلیغاتی در حال فعالیت هستند و در گام دوم انقلاب این مسائل مورد توجه قرار گرفته است.
او یادآور شد: با توجه به فعالیت‌هایی که دشمنان در راستای تبلیغات علیه ایران دارند از این رو تبلیغات اسلامی در سراسر کشور باید در یک جبهه فعالیت کرده و نسبت به مقابله با دشمنان اقدامات لازم را انجام دهد.
به گفته این مسئول، رسانه، بانوان و رصد هوشمند می‌تواند عناصر قدرتمندی برای مقابله با دشمنان باشد تا بتوان اسلام ناب را به جهان عرضه کرد .
در پایان این مراسم از خدمات حجت الاسلام محرابی قدر دانی و حجت الاسلام قانع به سمت مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان فارس منصوب شد.

 

انتهای پیام /

  • منبع خبر : صدا و سیما