راه اندازی سامانه اصلاح مغایرت کارت دیجیتال واکسن کووید۱۹
راه اندازی سامانه اصلاح مغایرت کارت دیجیتال واکسن کووید۱۹
برای جلوگیری از ناهمخوانی اطلاعات موجود در کارت واکسن دیجیتال برخی افراد با اطلاعات موجود کارت واکسن کاغذی، سامانه اصلاح مغایرت کارت دیجیتال واکسن کرونا راه اندازی شد.

به گزارش مهرنما فارس عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به وجود مواردی از ناهمخوانی اطلاعات موجود در کارت واکسن دیجیتال برخی افراد با اطلاعات موجود کارت واکسن کاغذی گفت:  سامانه اصلاح مغایرت کارت دیجیتال واکسن کووید۱۹  راه اندازی می شود.

او بیان کرد: شرکت طراح سامانه نام نویسی واکسیناسیون کرونا با توجه به نیاز‌های موجود، اقدام به راه اندازی سامانه گزارش خطا در کارت واکسن دیجیتال کرده است تا افرادی که در کارت دیجیتال واکسیناسیون خود مغایرتی را مشاهده می‌کنند، بتوانند با ورود اطلاعات درست، درخواست اصلاح مغایرت در کارت دیجیتال واکسن کرونا را ارسال کنند.

همتی تصریح کرد: پس از ثبت گزارش مغایرت، اطلاعات استعلامی از سوی مراجع مرتبط بررسی و نتیجه در مدت زمان یک هفته با ارسال پیامک به متقاضی ارسال می‌شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به اینکه برای از سرگیری فعالیت‌های روزمره اجتماعی، به زودی دریافت و ارائه کارت واکسن دیجیتال الزامی می‌شود، ادامه داد: ویرایش نوع واکسن برای دو نوبت واکسیناسیون، تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست و به درخواست‌های ارسالی به سامانه با این محتوا ترتیب اثر داده نمی‌شود.

او افزود: در صورتی که افراد پس از طی مراحل یاد شده مشکلشان برطرف نشد، می‌توانند با همراه داشتن کارت واکسن کاغذی و کارت شناسایی معتبر به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران