دستگیری کلاهبردار ۸۰۰ میلیاردی در مرودشت
دستگیری کلاهبردار ۸۰۰ میلیاردی در مرودشت
فردی که با شگرد‌های متقلبانه در زمینه خرید و فروش از ۱۵ شهروند ۸۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

به گزارش مهرنما فارس سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: به دنبال وقوع چند فقره کلاهبرداری با شگرد خاص خرید و فروش خودرو در یکی از نمایشگاه‌های شهرستان مرودشت، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مرودشت با اقدامات فنی و تحقیقات تخصصی مطلع شدند فردی با راه‌اندازی نمایشگاهی تحت عنوان نمایندگی رسمی شرکت ایران خودرو و سایپا با قابلیت تحویل نامحدود خودرو به مشتریان از شهروندان کلاهبرداری و متواری شده است.
حبیبی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی با شگرد‌های پلیسی موفق شدند متهم را در شیراز شناسایی و وی را دستگیر کنند، افزود: فرد کلاهبردار برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی معرفی شد.
وی تصریح کرد: متهم در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس اعتراف کرد با همکاری یکی از دوستانم پس از جلب اعتماد شهروندان و به بهانه فروش خودرو به تعداد زیاد مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال از ۱۵ شهروند کلاهبرداری کردیم.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، گفت: تلاش برای دستگیری دیگر کلاهبردار که متواری است با جدیت ادامه دارد.

 

انتهای پیام/