دستگیری اراذل و اوباش شیراز
دستگیری اراذل و اوباش شیراز
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت:عامل چاقوکشی که باعث مصدومیت ۳ نفر در بلوار ماذون قشقایی این شهرستان شده بود، دستگیر شد.

به گزارش مهرنمافارس، اسماعیل زراعتیان گفت: ماموران کلانتری ۲۴ ابوذر حین گشت‌زنی مشاهده کردند ۳ نفر مجروح کنار خیابان توسط عوامل اورژانس در حال مداوا هستند که بررسی موضوع برای دستگیری ضارب را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد راکب یک دستگاه موتورسیکلت که از اراذل اوباش سابقه‌دار است به دلیل اختلافات شخصی با ۲ مرد و یک زن درگیر و آنها را با سلاح سرد مجروح و متواری می‌شود.
زراعتیان گفت: ماموران با اقدامات پلیسی موفق شدند متهم را کمتر از ۱۲ ساعت در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.
فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه متهم ۳۴ ساله دارای سوابق درگیری، حمل سلاح و مواد مخدر است، تصریح کرد: اراذل و اوباش معروف برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
این مقام انتظامی تاکید کرد: مخلان نظم و امنیت بدانند که ماموران پلیس هرگز اجازه عرض اندام و قدرت نمایی را به متخلفان نخواهند داد و با تمام توان و برابر قانون برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کنند.