دستگیری آخرین متهم پرونده دریافت رشوه در شیراز
دستگیری آخرین متهم پرونده دریافت رشوه در شیراز
رئیس کل دادگستری فارس گفت: با دستگیری چهارمین نفر از باند دریافت رشوه در یکی از ادارات دولتی استان فارس اقدامات مجرمانه باند دریافت رشوه متوقف شد.

به گزارش مهرنما فارس، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی گفت: از اسفند ماه سال گذشته اقدامات امنیتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) مبنی بر شناساسی عوامل دخیل در اخذ سازمان یافته رشوه در مجموعه مالیاتی استان فارس زیر نظر بازپرس ویژه انجام شد.

او با بیان اینکه ۳ متهم این پرونده فساد مالی در سال گذشته بازداشت و تفهیم اتهام شدند، گفت: چهارمین نفر و عامل اصلی این فساد پس از تکمیل تحقیقات و جمع آوری مستندات با دستور قضایی بازداشت شد.

رئیس کل دادگستری فارس عنوان کرد: تا کنون در تحقیقات سر نخ هایی مبنی بر اخذ معادل ۱.۵ میلیارد سکه طلا به عنوان رشوه کشف شده است.

موسوی گفت: تحقیقات قضایی زیر نظر بازپرس ویژه دادسرای انقلاب اسلامی شیراز در راستای شناسایی و کشف همه ابعاد این فساد مالی در جریان است.

رئیس شورای قضایی فارس مبارزه قاطع با فساد را از جمله اقدامات اولویت دار مجموعه قضایی استان در سالهای اخیر خواند و گفت: رسیدگی به پرونده های فساد در دادگستری فارس در شعب ویژه و به صورت فوق العاده انجام و روند رسیدگی‌ها مطابق با قانون اطلاع رسانی می‌شود.