خدمت رسانی به ۵۹ هزار مراجعه کننده در بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد
خدمت رسانی به ۵۹ هزار مراجعه کننده در بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد
مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور در بخش های مختلف بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد، نحوه ارایه خدمات سلامت در این مرکز درمانی را ارزیابی و بر تلاش برای بهبود ارایه خدمات به مردم تاکید کرد.

به گزارش مهرنما فارس، مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان دانشگاه در این بازدید با حضور در بخش های مختلف بیمارستان حضرت قائم(عج) ضمن گفت و گو با بیماران و مراجعان بیمارستان و همچنین رئیس و کارکنان این مرکز درمانی، از نزدیک روند خدمت رسانی به بیماران را پایش کرد.

 

دکتر «کامران راسخ» گفت: با توجه به آمار ثبت شده در مرکز پایش مراقبت های درمانی دانشگاه(MCMC) از مجموع ۵۹ هزار و ۵۷۰ بیمار مراجعه کننده به بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد از ابتدای سال تاکنون، ۵۱ هزار و ۴۵۹ بیمار به صورت سرپایی خدمات درمانی لازم را دریافت کرده اند.

 

او افزود: در همین بازه زمانی، به هشت هزار و ۲۹۱ بیمار بستری در بخش های مختلف این بیمارستان، خدمات درمانی لازم ارائه شده است.

 

این مقام مسوول در دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین به انجام ۹۴۸ عمل جراحی اورژانسی و هزار و ۶۸۷ عمل جراحی الکتیو به همت متخصصان جراحی، بیهوشی و کارکنان اتاق عمل بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون اشاره کرد و یادآور شد: انجام این عمل های جراحی در شهرستان فیروزآباد، گویای فعالیت موفق تیم‌ های تخصصی درمانی و فعال بودن خدمات تخصصی و فوق تخصصی در شهرستان های استان فارس است.

 

دکتر راسخ، سرعت، دقت و ارایه خدمات مطلوب و استاندارد به بیماران را از مهم ترین نکات مورد توجه مجموعه معاونت درمان دانشگاه برشمرد و اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده، مجموعه معاونت درمان در مسیر توزیع متوازن خدمات سلامت در تمام مناطق استان در حرکت است.

 

برگزاری نشست هم اندیشی با مسوولان بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد از دیگر برنامه های سفر یک روزه مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان دانشگاه به این شهرستان بود.

 

انتهای پیام/