حادثه رانندگی در محور کازرون-دشت ارژن با ۵ مصدوم
حادثه رانندگی در محور کازرون-دشت ارژن با ۵ مصدوم
مسئول مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کازرون از تصادف دو خودرو سواری پژو پارس و وانت پیکان با عابر پیاده در محور کازرون- دشت ارژن خبر داد و گفت: طی این حادثه ۵ نفر مجروح شدند.

به گزارش مهرنما فارس ، مسئول اورژانس کازرون ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: سانحه تصادف دو دستگاه خودرو با عابر پیاده در ساعت ۱۷:۴۳ دقیقه روز گذشته به مرکز ارتباطات اورژانس کازرون اطلاع داده شد که بلافاصله کارشناسان ارتباطات اورژانس ۱۱۵؛ دو دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر دشت برم اعزام کردند.

جمشیدی اظهار کرد: این حادثه بر اثر برخورد دو خودرو سواری با عابر پیاده در منطقه دشت برم رخ داده بود که منجر به مصدومیت پنج نفر شد.

مسئول مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کازرون در پایان افزود: با تلاش های کارشناسان فوریت های پزشکی مصدومان این حادثه؛ پس از دریافت اقدامات درمانی مناسب، با آمبولانس های اورژانس به بیمارستان حضرت ولیعصر کازرون منتقل شدند.

لازم به ذکر است که محور کازرون- دشت ارژن جزو راه های مواصلاتی پرحادثه به شمار می رود که با رعایت سرعت مطمئنه و هشدارهای راهنمایی و رانندگی می توان از بروز این تصادفات جلوگیری کرد.

 

انتهای پیام/