جذب ۱۰۰ درصدی سهم ایجاد اشتغال روستایی و عشایری در استان فارس
جذب ۱۰۰ درصدی سهم ایجاد اشتغال روستایی و عشایری در استان فارس
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس گفت:کمیته امداد فارس علاوه بر جذب ۱۰۰ درصدی سهم خود از ایجاد اشتغال روستایی و عشایری، موفق به جذب ۴۷ میلیارد تومان اعتبار مازاد نیز شده است‌.

به گزارش مهرنما فارس، سید اسماعیل جوادی اظهار کرد:سهم عمده ای از سرمایه مورد نیاز برای احداث نیروگاه های خورشیدی در مناطق روستایی از محل این اعتبارات تامین شده است.
جوادی در ادامه افزود: سهم استان فارس از اعتبارات تخصیص یافته به اشتغال پایدار روستایی و عشایری، ۱۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که تاکنون تمام این مبلغ جذب شده است. کمیته امداد استان فارس تاکنون علاوه بر جذب ۱۰۰ درصدی سهم اعتبار خود، موفق به جذب ۴۷ میلیارد تومان اعتبار مازاد شده است.
وی ضمن تشکر از همکاری بانک های عامل گفت: در ارائه و جذب این اعتبارات بانک های کشاورزی، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید با کمیته امداد همکاری و عاملیت پرداخت را به عهده دارند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس در پایان تاکید کرد: با پیگیری های به عمل آمده از طریق کارگروه ملی و ستاد مرکز، رایزنی های لازم جهت افزایش سقف این تسهیلات تا مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان انجام گرفته است.متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق مراجعه به کمیته امداد و ثبت نام در سامانه کارا اقدام نمایند.

 

انتهای پیام/