ثبت نام طرح جهش تولید مسکن در ۲۴شهر فارس
ثبت نام طرح جهش تولید مسکن در ۲۴شهر فارس
مدیرکل راه و شهرسازی فارس از آغاز ثبت نام طرح جهش تولید مسکن در ۲۴ شهر استان خبر داد.

به گزارش مهرنما جعفر زاهد‌ی گفت: متقاضیان مسکن در شهر‌های اقلید، صفاشهر، فراشبند، قیر، نورآباد، آباده، ارسنجان، بوانات، کازرون، جهرم، استهبان، ایزدخواست، حاجی آباد، دبیران، شهر پیر، شهر جدید صدرا، صغاد، قادراباد، مصیری، اردکان، بهمن، خشت، دژکرد و سده می‌توانند برای ثبت نام به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند.
وی افزود: ثبت‌نام متقاضیان طرح جهش تولید مسکن در شهر‌هایی که تاکنون امکان تامین زمین وجود نداشت و شرایط ساخت طرح ها مهیا شده، از ۲۸ مهر ۱۴۰۰ آغاز شده است و تا یک ماه ادامه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: به محض تامین زمین در شهر‌هایی که زمین برای آن‌ها در این مرحله تامین نشده است، ثبت نام دوره دیگر آغاز می‌شود.

زاهد‌ی تصریح کرد: همچنین متقاضیانی که شهر مورد تقاضای آن‌ها در این دوره از ثبت نام در لیست شهر‌ها نیست باید منتظر باشند تا زمین در شهر مورد تقاضای آن‌ها تامین شود.

متقاضیان باید دارای شرایط، داشتن فرم ج سبز (استفاده نکردن از امکانات دولتی و یارانه‌ای زمین و مسکن و تسهیلات)، نداشتن مالکیت خصوصی، تاهل و یا سرپرست خانوار بودن، و داشتن سابقه حداقل ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضای مسکن باشند.

به گفته وی، کسانی که در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند نگرانی نداشته باشند؛ زیرا تمامی مزایای موجود در طرح قانون جهش تولید مسکن نیز مشمول آن‌ها خواهد شد و تفاوت ماهیتی از نظر مزایا برای متقاضیان وجود ندارد و براساس زمانبند‌ی در صورت مشارکت، طرح ها، تحویل متقاضیان می‌شود.

مدیرکل راه وشهرسازی فارس تاکید کرد: وزارت راه وشهرسازی تلاش کرده است با افزایش تسهیلات پیشنهادی، ۵۰ درصد هزینه‌های ساخت‌وساز تامین شود که این تسهیلات در دوران ساخت به متقاضیان پرداخت می‌شود.

 

انتهای پیام/