تمدید جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس
تمدید جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس
مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر تا ۲۰ دی‌ماه امسال تمدید شد.

به گزارش مهرنما فارس دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذرگفت: این جشنواره یکی مهم‌ترین برنامه‌های بسیج رسانه در استان فارس است.
ابراهیم شیشه‌گر با بیان اینکه برای هفتمین سال متوالی است که این جشنواره در کشور و چهارمین سال در استان فارس به صورت استانی برگزار می‌شود، افزود: هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با ۱۳محور و در ۹ قالب برگزار می‌شود که موضوعات مختلفی دارد.
شیشه‌گر ادامه داد: هر فرد می‌تواند در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را برای شرکت در جشنواره ارسال کند.
او، محور‌های هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را جهش تولید، امیدآفرینی، ظرفیت‌های کشاورزی استان، حقوق شهروندی، بصیرت و دشمن‌شناسی، آسیب‌های اجتماعی، بیانیه گام دوم، کمک مومنانه، مدافعان سلامت و شهدای رسانه‌ای، سبک زندگی، فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی و ورزش ذکر کرد.
دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در فارس در ادامه با اعلام اینکه جشنواره در بخش‌های «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش»، «تیتر»، «یادداشت»، «کاریکاتور»، «موشن گرافیک»، «فیلم خبری» و «عکس» برگزار خواهد شد افزود: مهلت ارسال آثار تا روز دوشنبه ۲۰ دی ماه امسال تمدید شده است.
به گفته شیشه‌گر، در ایام دهه مبارک فجر امسال نیز منتخبین هر بخش معرفی و برگزیدگان این جشنواره به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
این فعال رسانه‌ای افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت فایل پی‌دی‌اف در شبکه‌های اجتماعی به شماره ۰۹۲۱۱۷۲۸۱۲۵⁩ یا به آدرس شیراز، خیابان فردوسی، کوچه پروانه، جنب سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شلمچه، سازمان بسیج رسانه فارس ارسال کنند.

 

انتهای پیام/