تبعه بیگانه به علت کار در مزرعه جانش را از دست داد
تبعه بیگانه به علت کار در مزرعه جانش را از دست داد
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: قاتل که از اتباع بیگانه بود در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را درگیری بر سر کار در زمین کشاورزی عنوان کرد.

به گزارش مهرنما فارس، سرهنگ حمید افرامن گفت: در پی وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با سلاح سرد در بیست و نهم دی‌ماه سال جاری در بخش “دهرم” شهرستان فراشبند، بررسی موضوع جهت شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او گفت: ماموران انتظامی شهرستان فراشبند تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که قاتل پس از درگیری با مقتول ۱۸ ساله، متواری و به صورت کاملا حرفه‌ای خود را از دید پلیس مخفی کرده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: کارآگاهان زبده پلیس با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت مخفیگاه قاتل را در یکی از محله‌های فراشبند شناسایی و وی را دستگیر کنند.

 

سرهنگ افرامن گفت: قاتل ۲۳ ساله در بازجویی اولیه اظهار داشت مقتول که از اتباع بیگانه بود برای کار وارد زمین کشاورزی شد و من با حضور وی مخالف بودم و پس از اینکه با سلاح سرد او را مضروب کردم با دست نیز وی را خفه و به قتل رساندم.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، گفت: کسانی که بخواهند باعث ایجاد ناامنی در سطح استان فارس شوند برابر قانون به شدت با آنان برخورد می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

قتل هولناک ۴ مرد توسط قاتل سریالی در استان فارس

قتل یک مرد با همدستی همسرش در کوار

طمع مالی زن را وادار به قتل خانوادگی کرد