برادران مسلح زورگير در فارس دستگير شدند 
برادران مسلح زورگير در فارس دستگير شدند 
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری زورگيران مسلح منازل شهرستان‌های شمالی استان در عملیات شب گذشته مأموران انتظامی "خرم بید" خبر داد. 

سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار داشت: شب گذشته در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع 3 فقره سرقت به عنف مسلحانه منزل توسط سرنشينان يك سواري پژو پارس در حوزه شهرستان‌های “آباده، اقلید و خرم‌بید”، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.
وي افزود: ماموران در بررسي‌هاي اوليه مطلع شدند كه سارقان با يك قبضه اسلحه كمري سوژه‌هاي خود را انتخاب و با ترفندهاي خاصي وارد منازل مورد نظر شده و با تهديد اسلحه پس از بستن دست و پاي صاحبان منزل اقدام به سرقت اشيا كم حجم و با ارزش از جمله طلاجات، موبايل، وجه نقد و … مي‌كردند.
فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: بلافاصله طرح مهار اجرا و محورهای ورودی و خروجی این شهرستان‌ها تحت نظر قرار گرفت و در نهایت مأموران انتظامی شهرستان خرم‌بید خودرو پژو پارس متعلق به سارقان را شناسايي و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز موفق شدند با اقدامات فني و تخصصي آن را توقیف كنند.
سردار “حبيبي” گفت: در این خصوص راننده و 2 سرنشین دستگیر و در بازرسی از اين خودرو یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه 15 عدد فشنگ، تعدادی سلاح سرد و مقادیری طلاجات مسروقه کشف شد.
اين مقام ارشد انتظامي با بیان اینکه متهمان (3 برادر و يك پسر عمو) پس از انتقال به مقر انتظامی در تحقیقات اوليه به سرقت به عنف مسلحانه از منازل در حوزه شهرستان‌های شمالی استان فارس اقرار کردند، افزود: در این خصوص یکی دیگر از همدستان این سارقان كه به سمت شيراز متواري شده بود در حوزه شهرستان “مرودشت” نيز شناسایی و دستگیر شد.
وي با بيان اينكه در سوابق سارقان كه ساكن شهرستان “خرم‌آباد” (از توابع استان لرستان) هستند 25 فقره سرقت مسلحانه، يك فقره قتل و ايراد ضرب و جرح عمدي در استان‌هاي فارس، اصفهان و خراسان رضوي به چشم مي‌خورد، به مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه هشدار داد که امنیت مردم خط قرمز پلیس است و اين فرماندهي با مجرمان قاطعانه و برابر قانون برخورد می‌کند.

 

انتهای پیام/