بازگشت نوجوانان دارابی ربوده شده به کانون خانواده
بازگشت نوجوانان دارابی ربوده شده به کانون خانواده
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی داراب و کهنوح، ۳ نوجوان گروگان گرفته شده از چنگ آدم ربایان رها شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

به گزارش مهرنما سردار رهام بخش حبیبی افزود: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در دوازدهم مردادماه سال جاری در روستای فتح آباد شهرستان داراب و ربایش ۳ نوجوان توسط چند نفر با یک سواری پژو ۴۰۵، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اظهارداشت: در بررسی اظهارات خانواده‌های افراد ربوده شده مشخص شد متهمان به خاطر اختلافات مالی اقدام به چنین کاری کرده اند.
فرمانده انتظامی استان فارس خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی داراب با اقدامات فنی و تخصصی و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز و مطلع شدند افراد گروگان گرفته شده به شهرستان کهنوج از توابع استان سیستان و بلوچستان منتقل و در اطراف کوه‌های آن منطقه نگهداری می‌شوند.
سردار حبیبی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی از لحظات اولیه وقوع گروگان گیری تا نهم مهر ماه ۱۴۰۰ موفق شده اند ۴ نفر در این خصوص دستگیر و همچنین خودرو استفاده شده در آدم ربایی را توقیف کنند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان این که متهمان (دیگر افراد مشارکت کننده در این وقوع) که خطر را احساس می‌کردند هر ۳ نوجوان پسر ۱۳ تا ۱۶ ساله را در کوه‌های اطراف کهنوج رها کردند، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی داراب با همکاری کارکنان انتظامی شهرستان کهنوج افراد گروگان گرفته شده را به داراب انتقال و صحیح و سالم تحویل خانواده‌های آنان دادند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این که تلاش برای دستگیری دیگر افراد مشارکت کننده در این آدم ربایی با جدیت ادامه دارد، اظهارداشت: پلیس استان فارس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.

 

انتهای پیام/