ایجاد مرکز جامع بیماری‌های متابولیک در فارس
ایجاد مرکز جامع بیماری‌های متابولیک در فارس
استاندار فارس گفت: تاسیس مرکز جامع بیماری‌های متابولیک از نیاز‌های استان برای ارائه خدمات مطلوب و متمرکز به بیماران است، بر عزم استان در ایجاد این مرکز تاکید کرد.

به گزارش مهرنما فارس دکترمحمد هادی ایمانیه در جلسه سازمان‌های مردم نهاد استان افزود: برای تاسیس این مرکز نیاز به یک قطعه زمین مناسب است که استانداری اقدام خواهد کرد و هزینه ساخت آنرا نیز با نگاه نیک اندیشانه خیرین تامین خواهیم کرد.
استاندار فارس گفت: سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها افرادی هستند که درد هم نوعان و محرومین را متوجه می‌شوند و دغدغه رفع مشکلات مردم را دارند.
وی با بیان اینکه مدیریت ارشد استان خود را موظف می‌داند که برای کم‌کردن درد‌های مردم با سازمان‌های مردم نهاد همکاری داشته باشد، اظهارداشت: همه مشکلات مورد نظر سمن‌ها باید با اولویت بندی و دستگاه‌های مسئول مشخص شده و برای پیگیری در اختیار استانداری فارس قرار گیرد.
ایمانیه با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌های مسئول در استان باید به وظایف خود در قبال خیریه‌ها عمل کنند، افزود: برای رفع مشکلات باید دستگاه‌های ملی هم به خدمت خیریه‌ها در بیایند و کمک‌های لازم را برای رفع مشکلات مردم داشته باشند.
استاندار فارس تصریح کرد: هیچ دستگاهی نباید در مسیر خدمت رسانی خیرین اخلال ایجاد کند و اگر مواردی از عدم همکاری وجود داشته باشد حتما باید اصلاح شود.

  • منبع خبر : صدا و سیما