اولین جلسه ملاقات عمومی استاندار فارس با مردم برگزار شد
اولین جلسه ملاقات عمومی استاندار فارس با مردم برگزار شد
نخستین جلسه ملاقات و رسیدگی به مشکلات مردم با حضور استاندار و مدیران کل استان فارس در مسجد وکیل شیراز برگزار شد.

به گزارش مهرنما فارس محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در نخستین جلسه ملاقات عمومی با مردم با بیان اینکه بر اساس فرمایشات امیرالمومنین (ع) مدیران باید برخی اوقات بدون واسطه پاسخگوی مطالبات مردم باشند، اظهارداشت: تلاش میکنیم جلسات ملاقات عمومی برای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم ماهانه برگزار شود.

او با تاکید بر اینکه مدیران کل استان باید راسا اقدام به رفع موانع و مشکلات مردم کنند، ادامه داد: انتظار داریم به شرط عدم امکان قانونی و نیاز به ارجاع مشکلات به استاندار و معاونین استانداری، با همراهی و پیگیری خود مدیران استان افراد معرفی شوند تا از ظرفیت‌های قانونی بالاتر برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه موضوع اشتغال، یکی از مسائل مهم در مراجعات مردمی است، گفت: کارآفرینان و تولید کنندگان مورد حمایت جدی استانداری خواهند بود و سعی می‌کنیم مشکلات آنان را حل کنیم تا بتوانند اشتغال بیشتری ایجاد کنند.

استاندار فارس تصریح کرد: مشکلات رونق تولید و راه اندازی کسب و کار رو به کاهش است و سازوکار‌هایی برای تسهیل در امر راه اندازی کسب و کار ایجاد شده است که امیدواریم موجب رونق اقتصادی و کاهش مشکلات مردم شود.

ایمانیه با بیان اینکه در دور اول سفر‌های شهرستانی رسیدگی به مشکلات مهم و پروژه‌های موثر در دستورکار قرار دارد، افزود: تلاش می‌کنیم در دور دوم سفر‌های شهرستانی، برنامه ملاقات عمومی با مردم نیز مورد توجه قرار گیرد.

او با تاکید بر این که برگزاری جلسات دیدار مردمی استاندار در مسجد وکیل در راستای طرح مسجد محوری صورت گرفته است، خواستار توجه بیش از پیش به احیای مسجد تاریخی وکیل و حضور بیشتر نمازگزاران در آن شد.

انتهای پیام/