اهدا ۲۴ سری جهیزیه به نوعروسان کازرونی
اهدا ۲۴ سری جهیزیه به نوعروسان کازرونی
توکل گفت: در راستای تسهیل امر ازدواج وهمکاری خیرین و نهادهای انقلابی شهرستان کازرون 24سری جهیزیه از ابندای سال جاری تا کنون به خانوادههای نیازمند اهداء شده است.
به گزارش سرویس شهرستان های مهرنما: غلامرضا توکل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون دراین خصوص اظهار داشت: در راستای تسهیل امر ازدواج وهمکاری خیرین و نهادهای انقلابی شهرستان کازرون 24سری جهیزیه از ابندای سال جاری تا کنون به خانوادههای نیازمند اهداء شده است.
وی ادامه داد:  این جهیزیه‌ها به همت خیرین توسط حوزههای مقاومت بسیج و بسیج سازندگی جمع آوری شده که  شامل برخی از اقلام وسایل اساسی زندگی مانند یخچال، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی، فرش، جاروبرقی، ظروف آشپزخانه، ظروف نسوز، سری کامل قاشق و چنگال، پتو و ظروف غذاخوری و… بوده است.
توکل با بیان اینکه یکی از برنامه‌های سپاه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه‌های زندگی برای زوج‌های جوان است، اظهار کرد: به همت و نیت عزیزان در بسیج برای خانوادههای کم نیازمند در حال پیگیری است.
فرمانده سپاه شهرستان کازرون با تاکید بر تسهیل ازدواج جوانان در جامعه اضافه کرد: با همکاری خیرین و مسئولان شهرستان کازرون در تلاش هستیم  تا در جهت نهادینه‌کردن فرهنگ ازدواج‌ آسان و حل این مشکل در جامعه گام‌های موثرتر و اساسی تری برای زوج های نیازمند برداریم که همت مسئولان استانی و کشوری را درخواست داریم.
وی خاطر نشان کرد: جهیزیه نوعرسان با توجه به نیاز خانوادهها تهیه و اهداء شده که از مبلغ25میلیون تومان تا50 میلیون تومان جهیزها به خانوادههای نیازمند تقدیم شده است.
 توکل در انتها یادآور شد: خیرین عزیزی که در این امر خداپسندانه می خواهند مشارکت داشته باشند  با مراجعه به پایگاههای و حوزههای بسیج منطقه استحفاظی خود و یا بسیج سازندگی ناحیه هدایای خود را به زوج های جوان اهداء نمایند.
انتهای پیام/