ارتش و سپاه عزّت را به ملت ایران بازگرداندند
ارتش و سپاه عزّت را به ملت ایران بازگرداندند
امام جمعه شیراز گفت: حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در آب‌های بین المللی که در جلوی چشم صهیونیست‌ها و نظام سلطه صورت گرفت نویدبخش نابودی دشمنان اسلام، عزّت مسلمانان و بازآفرینی تمدن نوین اسلامی است.

به گزارش مهرنما آیت‌الله دژکام نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در دیدار با فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس ضمن تقدیر از تک‌تک افرادی که در اجرای ماموریت ناوگروه ۷۵ نیروی دریایی سهم داشتند، اظهار داشت: مسلماً حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش در آب‌های بین المللی که در جلوی چشم صهیونیست‌ها و نظام سلطه صورت گرفت نویدبخش نابودی دشمنان اسلام، عزّت مسلمانان و بازآفرینی تمدن نوین اسلامی است.

او افزود: ما باید روزگاری را بیاد بیاوریم که آمریکایی‌ها در کشورمان مثل اربابان میدان‌داری می‌کردند، اما امروز در حال فرار از منطقه غرب آسیا هستند و به این باور رسیده‌اند که باید ما را با فرهنگ و دین خودمان به رسمیت بشناسند.

آیت‌الله دژکام خاطرنشان کرد: خوب است که ارتش با فراغت از وظایف ذاتی خود به کمک تولید بیاید و موجب تحقق شعار سال شود تا با افزایش تولید بتوانیم تورم را مهار کرده و در جنگ اقتصادی که بر ما تحمیل شده پیروز شویم که نظیر این کار در سایر کشور‌های موفق نیز انجام شده است.

او ابراز امیدواری کرد که انشالله آینده ایران به گونه‌ای باشد که تمام کشور‌های اسلامی به برکت حضور مقتدرانه ارتش در آب‌های آزاد دنیا احساس آرامش، امنیت و توانمندی در تعامل با سایر تمدن‌های بشری داشته باشند و هر روز بهتر از دیروز قدرت، عظمت، تمدن و فرهنگ خودشان را تبلیغ و ترویج کنند.

امیر سرتیپ دوم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس با همراهی حجت الاسلام رضایی ارشد روحانیون ارتش در منطقه فارس به منظور تشریح ماموریت ناوگروه ۷۵ نداجا و تحویل کتابچه «اقتدار دریایی» با آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفتگو کردند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران