شهرستان فاقد کلینک دامپزشکی،صاحب کلینک دامپزشکی شد
شهرستان فاقد کلینک دامپزشکی،صاحب کلینک دامپزشکی شد
به همت بسیج جامعه کشاورزی سپاه قیروکارزین در پنجمین روز از هفته بسیج ۱۴۰۰ کلینیک تخصصی دامپزشکی در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش مهرنما فارس، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه قیروکارزین در آیین افتتاح  کلینیک دامپزشکی گفت: ۱۵ درصد از جمعیت ثابت شهرستان عشایر و دامدار هستند که در فصل کوچ عشایر غیور به این تعداد افزوده می شود افتتاح این کلینیک جهت ریل گذاری مناسب در عرصه دام و دامداری در شهرستان  است.

محمد رسول رضایی ادامه داد: شهرستان  قیروکارزین نیاز به یک کلینیک تخصصی دامپزشکی داشت که توسط بسیج جامعه کشاورزی این امر مهم امروز تحقق پیدا کرد.

عادل دلجو مسئول بسیج جامعه کشاورزی سپاه قیروکارزین در بخشی دیگر از این مراسم ضمن تشکر از بسیجیان جامعه کشاورزی شهرستان گفت: اداره دامپزشکی شهرستان از سال ۹۶ تاکنون برای راه اندازی این کلینیک تلاش کردند. اما امروز به همت بسیجیان جامعه کشاورزی و دکتر موسوی مسئول اداره دامپزشکی جهت خدمت به جامعه دامپزشکی و خاصه عشایر ودامداران شهرستان  این کلینیک افتتاح گردید.

دلجو ادامه داد: با توجه به جمعیت بالای دام در قیروکارزین امید است با شروع به فعالیت این مرکز قسمتی از مشکلات حوزه دامپزشکی در شهرستان مرتفع گردد و تجهیزات قدم به قدم  به این مرکز اضافه شود.

انتهای پیام/