استقبال آتش‌نشانی شیراز از سرما؛بررسی رایگان دودکش منازل
استقبال آتش‌نشانی شیراز از سرما؛بررسی رایگان دودکش منازل
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، از اجرای طرح رایگان «زمستان ایمن» با هدف پیشگیری از بروز مشکلات در سیستم‌های گرمایشی منازل در سطح شهر شیراز خبر داد.

به گزارش مهرنما فارس، محمدهادی قانع گفت: با هدف پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز طرح رایگان بازدید از دودکش‌های منازل مسکونی را از یکم تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۱ اجرا خواهد کرد.

 

او در بیان جزئیات این طرح گفت: طرح بازدید رایگان از دودکش‌ها از یکم آبان ماه در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز آغاز و طی آن و به درخواست شهروندان، با هدف پیشگیری از حوادث غیر قابل جبران فصل سرما به ویژه حوادث گاز گرفتگی، کارشناسان ایمنی و پیشگیری آتش نشانی به صورت رایگان از دودکش‌های منازل، شیراز بازدید می‌کنند.

 

قانع گفت: شهروندان می‌توانند با ارسال نشانی و تلفن همراه خود به سامانه ۳۰۰۰۴۵۴۵۰۱۲۵ به صورت رایگان در این طرح شرکت کنند. کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در اسرع وقت در مکان اعلام شده، حاضر می‌شوند و از دودکش‌ها بازدید می‌کنند.

 

او افزود: این طرح تا پایان آبان در شیراز اجرا می‌شود و به منظور جلوگیری از هرگونه سو استفاده‌های احتمالی، آتش نشان با لباس فرم آتش نشانی و معرفی نامه رسمی از سوی سازمان آتش نشانی به اماکن اعلام شده مراجعه خواهند کرد.

 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام کرد: همشهریان برای اطمینان می‌توانند با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند و از صحت حضور کارشناسان مطلع شوند.

 

انتهای پیام/