اجرای بیش از ۲۰ هزار عملیات تعمیرات پیشگیرانه شبکه برق در فارس
اجرای بیش از ۲۰ هزار عملیات تعمیرات پیشگیرانه شبکه برق در فارس
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق فارس از اجرای عملیات تعمیرات پیشگیرانه شبکه فشار متوسط به روش خط گرم با رفع ۲۱۹۶۳ مورد عیب شناسایی شده در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش مهرنما فارس، حمیدرضا کریمی‌فرد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با تلاش گروه‌های ویژه کار بر روی خطوط برق‌دار و در راستای استمرار خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، تعداد ۲۱۹۶۳مورد عیب شناسایی شده در طول شبکه توزیع نیروی برق استان بر طرف شد که موجب صرفه جویی بالغ بر۱۸۴۹۹ کیلو وات انرژی شده است.

 

او، کاهش تلفات انرژی، کاهش خاموشی‌های فشار ضعیف و فشار متوسط، تأمین برق مستمر و پایدار، کاهش زیان‌های اقتصادی ناشی از وقفه در تامین برق و افزایش سطح رضایت‌مندی مشترکان را از جمله مزایای تعمیرات به روش خط گرم برشمرد و بیان داشت: با تلاش‌های انجام شده از سال ۹۲ تعداد ۲۱ گروه خط گرم جهت انجام تعمیرات به روش خط گرم در شرکت توزیع نیروی برق استان تجهیز و فعال شده‌اند که امید است با تداوم تلاش‌ها برای سال‌های آینده نیز به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، اعتبار هزینه شده در سال ۱۴۰۲ برای انجام تعمیرات به روش خط گرم را بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این اعتبار در بخش‌های آموزش نیروی انسانی، خرید اجناس مورد نیاز شبکه و دستمزد تعمیرات گروه‌های خط گرم هزینه شده است.

 

کریمی‌فرد با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان فارس یکی از توانمندترین شرکت‌ها در راه‌اندازی و استقرار گروه‌های خط گرم در کشور است، یادآورشد: هم‌اکنون۲۰ گروه خط گرم در شهرستان‌های استان فارس در حال فعالیت بوده و وجود پیمانکاران توانمند در اجرای خط گرم نیز سبب شده است تا در سطح استان، این عملیات از قابلیت اجرایی خوبی برخوردار باشد.

 

او ابراز امیدواری کرد: با انجام عملیات‌های تعمیرات پیشگیرانه به روش خط گرم، تامین برق مطمئن و پایدار، رفاه و رضایت مشترکان در اقصی نقاط استان بیش از پیش فراهم شود.